Prehlásenie pobytu v rámci obce

Občania sú povinní hlásiť ohlasovni na Obecnom úrade zmenu pobytu v rámci obce Moravany nad Váhom.

Vlastník bytu (domu):

• Platný občiansky preukaz ( v opačnom prípade potvrdenie o OP vydané políciou )
  • List vlastníctva, alebo rozhodnutie o povolení vkladu, vydané správou katastra (nie z katasterportal.sk).

Manžel/manželka, nezaopatrené dieťa:

• Oznámenie o uzavretí manželstva
  • U dieťaťa rodný list, rozhodnutie súdu o zverení do výchovy

Nájomca bytu (domu):

•  Platný občiansky preukaz ( v opačnom prípade potvrdenie o OP vydané políciou )
  •  Nájomná zmluva uzatvorená na dobu neurčitú

Obyvateľ bez užívacieho, alebo vlastníckeho vzťahu k nehnuteľnosti:

•  Vlastníci s listom vlastníctva, alebo s rozhodnutim o povolení vkladu, vydané správou katastra (nie z katasterportal.sk).

Prihlásenie je možné aj za neprítomnosti vlastníkov, prihlasovaná osoba predloži ich úradne overené súhlasy. Ohlasovňa môže požiadať o predloženie dokladu o rodnom čísle, rodného alebo sobášneho listu, potvrdenie o štátnom občianstve.

Tel.: 033-7725654

• na počkanie