Menu
Obec Moravany nad Váhom
Moravany
nad Váhom
Obec Moravany nad Váhom

Vitajte na stránke obce

Moravany
nad Váhom

rozšírené vyhľadávanie
nahoru

Novoročný príhovor starostu obce

Vážení spoluobčania, čas nemožno zastaviť. Ani sme sa nenazdali a už niekoľko hodín beží rok 2007, ktorý sa nám kedysi zdal taký vzdialený. To, že sme sa tejto chvíle dožili, je pre mnohých fascinujúci okamih.

Pravdu povediac, väčšina ľudí čakala, že budeme v roku 2007 na tom lepšie, ako sme. Mnohí si riadne musia uťahovať opasok, čo sa prejavuje v značnej skepse. Nemôžeme však končiť pri tom, neviedlo by to nikam. Naša sila spočíva práve v tom, že si poradíme aj v najhoršej situácii a postaráme sa o seba, svoju rodinu, svoju obec.
Je tu mimoriadna chvíľa, po nej však prídu všedné dni, povinnosti a práca. Aby sme ich dokázali prežívať spokojne a vyrovnane, dajme si tie najkrajšie predsavzatia, ktoré nás povedú počas celého roka 2007. Želajme si, nech nám každý deň svieti teplé slnko v našich srdciach, nech sme obdarení láskou, ktorú si nenecháme len pre seba, nech nám nechýba zdravie, ktoré je také prepotrebné, ale dokážme byť tolerantní, zmierliví a chápajúci iných. To bude najkrajší dar pre nás samotných, našich drahých, našu obec.

Milí spoluobčania!

Za všetko dobré, čo sa pre obec urobilo v roku 2006, sa chcem úprimne poďakovať. Vďaka patrí všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o jeho rozvoj a zveľaďovanie: poslancom, pracovníkom obecného úradu, podnikateľom i živnostníkom, a organizáciám. No nielen im, ale aj všetkým občanom, ktorí zodpovedne pristupovali k základným občianskym povinnostiam, udržiavali dobré susedské vzťahy, boli nápomocní pri skrášľovaní a zveľaďovaní obce a pri vytváraní podmienok pre pokojný život v obi pre naše deti, mladých i tých skôr narodených. Jednoducho pre nás všetkých, ktorí v tejto obci žijeme.
Vážení spoluobčania, do Nového roku Vám prajem hodne zdravia, šťastia, pracovných úspechov a aby sa tá sviatočná nálada plná porozumenia a lásky preniesla z našich rodín aj na celú našu obec a aby sme nažívali ako jedna veľká rodina.
Na prahu nového roku 2007 vám z úprimného srdca želám predovšetkým pevné zdravie, rodinnú pohodu a úspechy v pracovnom živote.

Šťastný Nový rok 2007!

Dátum vloženia: 2. 1. 2007 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 10. 2017 23:11

Udalosti v obci

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Bannery

12

Internet

Video obce

1